Навушники
Skullcandy Slyr Multi-Platform
Відео 1Фото 18 |
Skullcandy Slyr Multi-Platform |
|
Мікрофон з шумом придушення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy Slyr Multi-Platform
Усі ціни 6 →Ігрова гарнітура Skullcandy Slyr Multi-platform Gaming Black Digi-Hype (S6 | 2 599 грн. |
Наушники с микрофоном SkullCandy Slyr Multi-platform Gaming Black (S6SYY-P | 2 602 грн. |
Навушники Skullcandy Slyr Multi-platform Gaming Black Digi-Hype (S6SYY-P00 | 2 599 грн. |
Ігрова гарнітура Skullcandy Slyr Play Station Gaming Black Digi-Hype (S6SY | 2 599 грн. |
Наушники с микрофоном SkullCandy Slyr Play Station Gaming Black Digi-Hype | 2 602 грн. |
Навушники Skullcandy Slyr PlayStation Wired Black Digi-Hype (S6SYY-Q766) | 2 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →