Powerbank SkyDolphin SP31 (PB-000106)
Фото 4 |
SkyDolphin SP31 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SkyDolphin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SkyDolphin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SkyDolphin SP31
Усі ціни 6 →Внешний аккумулятор (Power Bank) SkyDolphin SP31 20000mAh Black (PB-000106 | 963 грн. |
SkyDolphin SP31 20000mAh Black (PB-000106) PB-000106 | 899 грн. |
SkyDolphin SP31 20000mAh Black (PB-000106) | 963 грн. |
SkyDolphin SP31 20000mAh LED (PB-000106) SP3120000mAhLED(PB-000106) | 879 грн. |
SkyDolphin SP31 20000mAh 12W PB-000106 | 789 грн. |
Внешний аккумулятор (Power Bank) SkyDolphin SP31 20000mAh Black (PB-000106 | 963 грн. |