Powerbank Borofone BJ14A Freeway
Відео 1Фото 10 |
Borofone BJ14A Freeway |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BJ14A Freeway
Усі ціни 9 →Внешний аккумулятор Borofone Power Bank 20000mAh BJ14A 2USB/1Type-C 2A Whi | 459 грн. |
Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 20000mAh BJ14A 2USB/1Type-C 2A Wh | 459 грн. |
Повербанк Borofone Freeway 20000 mAh Black BJ14A (000008390) | 510 грн. |
Батарея універсальна Borofone BJ14A Freeway Power bank 20000mAh White (693 | 555 грн. |
Borofone BJ14A Freeway 20000mAh White BJ14AW | 439 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Borofone BJ14A Freeway
Ціни на Borofone BJ14A Freeway |
---|---|---|---|---|
Borofone BJ14 Freeway | від 299 грн. | 4 пропозиції | ||
Borofone BJ14A Freeway | від 369 грн. | 9 пропозицій | ||
Borofone BJ14B Freeway | від 689 грн. | 8 пропозицій |