Фітнес браслет
Smart Watch B3
НЕсенсорний
Дисплей:0.73 ", 128x80 пікс, OLED
Корпус:метал, IP57
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики B3
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smart Watch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smart Watch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smart Watch B3
Усі ціни 6 →Смарт годинник Розумний браслет Smart Hope King Жіночі Прийом дзвінків 3 Р | 2 900 грн. |
Смарт - годинник Smart watch B3-2 Червоний | 690 грн. |
Смарт - годинник Smart watch B3-2 Сірий | 690 грн. |
Смарт - годинник Smart watch B3-2 Синій | 690 грн. |
Смарт - годинник Smart watch B3-2 Жовтий | 690 грн. |
Смарт годинник Smart watch B3-2 розумний браслет з функціями пульсометра, | 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →