Smart Watch Smart DZ09
Відео 18Фото 15 |
Доступний смартгодинник у суворому квадратному корпусі з величезним арсеналом функцій. Класичні задачі з дублювання сповіщень зі синхронізованого по бездротовому з'єднанню смартфона доповнюються підтримкою годинником можливості самостійного здійснення голосових дзвінків та фотографічними здібностями. Для цих цілей Smart Smart Watch DZ09 оснащений телефонним модулем і слотом під «сімку» формату microSIM, а також камерою, яка робить кадри в скромній роздільній здатності 320х240 пікселів.
Роздільна здатність екрану годинника трішки менше — 240х240 точок, що при 1.54-дюймової діагоналі не дозволяє акцентувати увагу на окремих точках. Власної пам'яті на борту носимого гаджета небагато (64 МБ), благо йому «підвезли» підтримку зовнішнього накопичувача стандарту microSD. Заявлений час роботи годинника без підзарядки становить 48 годин, після закінчення яких його акумулятор на 380 мАгод потрібно буде підживити цілющою силою електрики через порт microUSB.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smart Watch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smart Watch.
Купити Smart Watch Smart DZ09
Усі ціни 8 →Смарт-годинник Smart Watch DZ09 Original White | 2 422 грн. |
Розумні Годинник Smart Watch Dz09 Black | 499 грн. |
Розумні смарт годинник Smart Watch DZ09 з sim-картою та фітнес трекером см | 590 грн. |
Розумні годинник Smart Watch DZ09 смарт годинник під sim-карту і карту sd | 590 грн. |
Розумні годинник Smart Watch DZ 09 з крокоміром Black (sw002-R) | 380 грн. |
2 0 2 7 |
Смартгодинник – це не тільки модний аксесуар, але й реально зручна штука. Були б у мене вільні гроші взяв би Samsung Гір 2, але у них ціна жорстка, мені на них назбирати нереально. А брати таку дорогу та умовно корисну річ у кредит немає сенсу. Зате ці недорогі годинники-телефон я собі дозволити можу, ціна невисока, Екран зовсім не маленький, майже 1,6 дюйми. Зроблений він на базі якісної IPS-матриці, так що картинка на ньому виглядає яскраво та соковито. Також завдяки такій технології вийшли хороші кути огляду. Хоча для наручного годинника це, мабуть, не так вже й важливо. Екран сенсорний з роздільною здатністю 240х240 пікселів. Меню перекладено російською. При установці сім-карти годинник може працювати як самостійний мобільний телефон, але оскільки поки мені це не потрібно я використовую його як смартгодинник із синхронізацією зі смартфоном. Для з'єднання потрібно, щоб смарт підтримував версію блютуз не нижче третьої. У принципі всі сучасні смартфони це вміють, так що проблеми можуть статися хіба що з старенькими. У режимі сполучення годинник повідомляє мені про дзвінки, СМСки, дозволяє керувати музичним плеєром і має функцію пошуку смартфона )) Шрифт російської мови і сам переклад не надто якісний, видно це робили самі китайці. Батареї зазвичай вистачає приблизно півтора дня. Виходить не зручно, начебто й заряджати щодня потрібно і робити це щодня із 40% залишкового заряду не зовсім правильно. Виручає тільки те, що заряджання відбувається швидко, всього за 45 хвилин В описи іноді пишуть, що годинник комплектується зарядним пристроєм. Це не так, у комплекті є лише звичайний кабель з ЮСБ на мікроЮСБ. Захисту від попадання води немає. Ну, тобто заявлений захист від бризок, але ні про яке занурення і мови не може бути. Втім, під сильний дощ я їх теж не підставляв би. |
Відмінний гаджет, але батарея у мене тримає аж дві години та усьо! Хоч законектив до смартфону, хоч ні. Ні зменшення яскравості, ні відключення функцій результату не дали. Нині шукаю батарею на заміну. Може у ній проблема. Відмінний варіант недорого годинника. Батарея жодна. |
Дійсно прикольний годинник ...., раджу купуйте тут доставили дуже швидко через добу я вже їх отримав. батарея мені не подобається,слабко коли підключений до телефону максимум два дні тримають а так понад 6-ти 7-ми днів... ( be[a]st ): користуюся Smart Watch Smart DZ09 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Слот під SIM карту
- Підтримка мереж: GSM 850MHz, GSM 900MHz, GSM 1800MHz, GSM 1900MHz