Кондиціонер SmartWay SAFN-E18APL 50 м²
27 999 грн. Купити! Настінний інверторний кондиціонер SmartWay серії SAF/SAN-E18APL ApolloМаркетплейс: Rozetka.ua Climate StarЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
SmartWay SAFN-E18APL 50 м²
50 м²67 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-E18APL
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SmartWay SAFN-E18APL
Ціни на SmartWay SAFN-E18APL |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-E07APL 22 м² | від 8 299 грн. |
SmartWay SAFN-E09APL 26 м² | від 8 999 грн. |
SmartWay SAFN-E18APL 50 м² | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
SmartWay SAFN-E24APL 67 м² | від 34 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →