Кондиціонер SmartWay SAFN-E12APL 35 м²
Товар застарів 12 423 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 35; Потужність в режимі охолодження (Вт): 3500; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 3200; Циркуляція (м³/год): 460; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт |
SmartWay SAFN-E12APL 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-E12APL
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SmartWay SAFN-E12APL
Ціни на SmartWay SAFN-E12APL |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-E07APL 22 м² | від 8 299 грн. |
SmartWay SAFN-E09APL 26 м² | від 8 999 грн. |
SmartWay SAFN-E18APL 50 м² | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
SmartWay SAFN-E24APL 67 м² | від 34 999 грн. | 1 пропозиція |