Кондиціонер SmartWay SAFN-07FLR 21 м²
Очікується у продажу 8 281 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 21; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 650/610; Потужність в режимі охолодження (Вт): 2100; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 2200; Циркуляція (м³/год): 420; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/24 |
SmartWay SAFN-07FLR 21 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:21 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:650/610 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-07FLR
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SmartWay SAFN-07FLR
Ціни на SmartWay SAFN-07FLR |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-07FLR 21 м² | від 8 281 грн. |
SmartWay SAFN-09FLR 26 м² | від 11 999 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-12FLR 36 м² | від 14 499 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-18FLR 53 м² | від 24 499 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-24FLR 70 м² | від 30 499 грн. | 1 пропозиція |