Кондиціонер SmartWay SAFN-09VGS 26 м²
SmartWay SAFN-09VGS 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:825/748 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-09VGS
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SmartWay SAFN-09VGS 26 м²
Кондиціонер SmartWay SAFN-09VGS | 11 000 грн. |
Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-09VGS | 11 499 грн. |
Настінний кондиціонер SmartWay SAF/SAN-09VGS Vegas он-офф до -7 °C | 11 499 грн. |
Модификації SmartWay SAFN-09VGS
Ціни на SmartWay SAFN-09VGS |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-07VGS 21 м² | від 10 499 грн. | 1 пропозиція | ||
SmartWay SAFN-09VGS 26 м² | від 11 000 грн. | 3 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-12VGS 35 м² | від 12 000 грн. | 3 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-18VGS 53 м² | від 22 999 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-24VGS 70 м² | від 19 900 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →