Кондиціонер SmartWay SAFN-E24FLR 70 м²
Очікується у продажу від 17 207 до 27 900 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 70; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 2325/2211; Потужність в режимі охолодження (Вт): 7000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7100; Циркуляція (м³/год): 1000; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/31 |
SmartWay SAFN-E24FLR 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2325/2211 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-E24FLR
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SmartWay SAFN-E24FLR
Ціни на SmartWay SAFN-E24FLR |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-E07FLR 21 м² | від 8 382 грн. |
SmartWay SAFN-E09FLR 26 м² | від 14 138 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-E12FLR 36 м² | від 15 331 грн. | 2 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-E24FLR 70 м² | від 17 207 грн. | 2 пропозиції |