Кондиціонер SmartWay SAFN-E18FLR 53 м²
Очікується у продажу 22 399 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 53; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1656/1509; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5300; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5450; Циркуляція (м³/год): 800; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): -/29 |
SmartWay SAFN-E18FLR 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1656/1509 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SAFN-E18FLR
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SmartWay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SmartWay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SmartWay SAFN-E18FLR
Ціни на SmartWay SAFN-E18FLR |
---|---|---|---|---|
SmartWay SAFN-E07FLR 21 м² | від 8 382 грн. |
SmartWay SAFN-E09FLR 26 м² | від 14 138 грн. | 3 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-E12FLR 36 м² | від 15 331 грн. | 3 пропозиції | ||
SmartWay SAFN-E24FLR 70 м² | від 17 207 грн. | 3 пропозиції |