Кондиціонер Ballu BSWI-18HN1 50 м²
Ballu BSWI-18HN1 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1590/1410 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики BSWI-18HN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
5 2 17 30 |
Купили такий у спальню, хоч бренд Баллу і не був на слуху до покупки, але на цю модель була гарна акція і тому взяли. Відпрацював уже свій перший сезон і тому вже можна по ньому щось сказати. Внутрішня частина як на мене так досить тонка з огляду на потужність, має приємний дизайн з глянсовим білим пластиком, плюс відображення температури спливає під час роботи, у вимкненому стані дисплей не видно взагалі. Під час роботи не шумить, навіть у режимі посиленого обдування. Пульт добре лягає в руку, це не той рубаний прямокутник як у Мітсубіші на роботі, є приємне зелене підсвічування. Але ось над кнопками мені здається не подумали. Він практично всі одного розміру, та ще й написами під ними, які вже почали трохи стиратися. Думаю через рік-два ці написи зітруться і керувати ним доведеться навмання. По кліматичним функціям реалізовано у ньому усе що можна реалізовано у кондері. Обігрів, охолодження, осушення та вентиляція – все це працює без нарікань. Десь читав що компресор у нього від якогось іменитого бренду, але скрізь пишуть по-різному тому незрозуміло там Тошиба, Хітачі чи Саньйо. Втім, головне те, що він добре працює. Серед програмних функцій є цілодобовий таймер самодіагностика і самоочищення, але біда, час від часу відбуваються глюки, через що кондер може просто так вимкнеться. Самоочищення теж у ньому якесь не особливо помітне, якщо порівнювати з тим же Мітсубіші. Ціна на рівні бюджетних моделей, хоча бренд начебто японський. Пульт має свої плюси та мінуси, хоча плюсів все ж таки більше. Цікавий дизайн із прихованим у відключеному стані дисплеєм. Саме охолодження та обігрів реалізовано непогано. Поодинокі кнопки на пульті. Нечасті, але все ж таки глюки з вимкненням. користуюся Ballu BSWI-18HN1 місяць і більше |
Вибирав потужний та надійний кондиціонер для встановлення у своїй квартирі. Серія Eco Pro DC-Inverter від торгової марки Ballu сподобалася оптимальним поєднанням вартості, функціоналу та енергоефективності. Останній параметр у наш час означає чимало, тому вважаю, що чималі гроші, витрачені на сучасний DC-інвертор, повернуться у вигляді економії в рахунках за електроенергію. Холодить як звір, особливо у режимі STRONG. У цьому плані причепитися просто нема до чого. Завдяки тому, що управляються як вертикальні так і горизонтальні жалюзі, здатний рівномірно розподіляти холодне повітря по всьому об'єму кімнати. Чи не галасливий, а в тихому режимі майже зовсім не чутний. Принаймні спати при працюючому кондиціонері можна спокійно. Може працювати в режимі обігріву при температурі вулиці до -15 градусів. Хоча я в такий мороз його вмикати не ризикував. Грілися восени, до включення центрального опалення. Але використовувати будь-який кондиціонер для обігріву потрібно без зайвого фанатизму - адже в цьому режимі компресор працює з невластивим навантаженням, а його ресурс вичерпується в кілька разів швидше, ніж в режимі охолодження. Енергоефективність класу А. Приємний класичний дизайн. Веселенький пульт дистанційного керування. Приємне зелене підсвічування екрану дуже допомагає в пізньовечірній або нічний час. Немає підсвічування на кнопках пульта, як дрібниця, але в темряві це не зручно. Працюючи на обігрів сильно шумить зовнішній блок. |
Показано 2 з 55 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Ballu BSWI-18HN1
Ціни на Ballu BSWI-18HN1 |
---|---|---|---|---|
Ballu BSWI-09HN1 27 м² | від 10 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSWI-12HN1 33 м² | від 11 595 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSWI-18HN1 50 м² | від 22 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSWI-24HN1 67 м² | від 26 000 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →