Масляний обігрівач Sogo CAL-SS-18460 9 секц 2 кВт
Sogo CAL-SS-18460 7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo CAL-SS-18460 9 секц 2 кВт
Усі ціни 15 →Обігрівач SOGO CAL-SS-18460 | 2 965 грн. |
Обогреватель SOGO CAL-SS-18460 | 2 823 грн. |
Обігрівач SOGO CAL-SS-18460 | 2 748 грн. |
Sogo SOGO CAL-SS-18460 | 2 974 грн. |
SOGO Обігрівач SOGO CAL-SS-18460 | 2 748 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sogo CAL-SS-18460
Ціни на Sogo CAL-SS-18460 |
---|---|---|---|---|
Sogo CAL-SS-18455 7 секц 1.5 кВт | від 1 831 грн. | 5 пропозицій | ||
Sogo CAL-SS-18460 9 секц 2 кВт | від 2 613 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →