Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Масляні радіатори   /   Tesy

Масляний обігрівач Tesy CC 2510 E05 R 10 секц
2.5 кВт

Фото - Масляний радіатор Tesy CC 2510 E05 R 10 секц 2.5 кВт
Tesy CC 2510 E05 R
Колір
Тип
масляний радіатор
Нагрівальний елемент
спіраль
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
2500 Вт
Площа обігріву
25 м²
Кількість секцій
10
Функції
термостат
чергове опалення
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Колеса для переміщення
Габарити (ВхШхГ)
60x47x16 см / вага — 15.2 кг /
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.

Купити Tesy CC 2510 E05 R 10 секц
2.5 кВт

Усі ціни 16 →

Масляний радіатор TESY CC 2510 E05 R 301762

Оливні обігрівачі TESY мають безпечну температуру поверхні і є найкращими для обігріву сімей з маленькими дітьми та домашніми... щетваринами. Моделі серії СС мають інноваційну Т-подібну форму ребра, що забезпечує безпеку і велику тепловіддачу. Особливості: Збільшена поверхня нагріву до 42% До 42% швидше та ефективніше обігріває приміщення Ефект конвекції та променевого опалення для більшого комфорту  Світловий індикатор  Безшумна робота  Зручна кабельна котушка. Функції енергозбереження Три параметри потужності  Регульований терморегулятор Функції безпеки Тривалий термін служби виробу, завдяки використанню високоякісних металевих листів  Висока якість і кількість масла, що забезпечує безперебійну роботу протягом тривалого часу  Масляні радіатори підходять для людей з респіраторними проблемами та алергією на пил  Захист від замерзання  Захист від перекидання  Безпечна температура поверхні для дітей і домашніх тварин  Нагрівальний елемент захищений від шерсті тварин, що збільшує термін його служби. Гарантія - 24 міс.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 941 грн.

Tesy 301762

Обігрівач Tesy CC 2510 E05 R (301762) - це надійний і ефективний помічник у створенні комфортної атмосфери навіть у найхолодн... щеіші дні. Цей масляний радіатор з потужністю 2500 Вт здатний обігріти приміщення площею до 28 кв.м, роблячи його ідеальним вибором для житлової кімнати, офісу або майстерні. Завдяки інноваційній Т-подібній формі ребра, радіатор забезпечує високу тепловіддачу, підтримуючи при цьому безпечну температуру поверхні, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми та домашніми улюбленцями. Нагрівальний елемент - трубчастий ТЕН, забезпечує швидкий і рівномірний прогрів. Механічне управління дозволяє легко налаштувати оптимальну температуру, а вбудований терморегулятор гарантує точність та стабільність вибраного режиму роботи. Конструкція обігрівача передбачає захист від перегріву, що додає впевненості у безпеці використання. Встановлення обігрівача виконано з урахуванням максимального зручності: він є підлоговим та оснащений коліщатами і ніжками для легкого переміщення. Таке рішення дозволяє швидко змінити розташування приладу залежно від ваших потреб. Крім того, обігрівач має світловий індикатор роботи, який одразу сигналізує про увімкнене стан обладнання. Витончений білий колір обігрівача допомагає йому бездоганно вписатись у будь-який інтер'єр, не порушуючи гармонії простору. Завдяки високоякісним матеріалам і вишуканому дизайну, Tesy CC 2510 E05 R поєднує в собі естетику та практичність. Обігрівач Tesy CC 2510 E05 R - це надійний вибір для тих, хто цінує якість, безпеку та ефективність у питаннях обігріву. Його функціональність і зручність в експлуатації роблять його незамінним партнером у подоланні холодів, забезпечуючи тепло та затишок у вашому домі.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 216 грн.

Масляний радіатор TESY CC 2510 E05 R (301762)

Виробник - TESY;Кількість секцій - 10;Максимальна потужність - 2500;Пульт ДУ - ні;Тип - масляний;Вбудований вентилятор - ні;В... щеідсік для зберігання шнура живлення - є ;Захист від перегріву - є;Регульований термостат - є ;Додатково - Коліщатка для зручності перевезення, Світловий індикатор роботи, 3 режими обігріву, Захист від замерзання;Розміри (ШxВxГ) - 490х650х290;Вага - 15,2;Таймер - ні;Регулятор потужності - є;Площа обігріву - 28;Колір - білий;Країна виготовлення - Болгарія;Такий же товар - Заводське пакування;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
3 398 грн.

Tesy Масляний радіатор cc 2510 e05 r 301762

Масляний радіатор TESY CC 2510 E05 R 301762 забезпечує опалення приміщень площею до 28 кв.м. Прилад має безпечну температур... щеу поверхні та є відповідним обігрівачем для сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Модель має інноваційну Т-подібну форму ребра, що забезпечує безпеку та велику тепловіддачу. - Основні характеристики - Тип: обігрівач масляний - Установка: для
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
4 283 грн.

Масляний обігрівач TESY CC 2510 E 05 R

Znatok.zp.uaЗ нами 3 роки
(Запоріжжя)
Поскаржитись
3 349 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Tesy CC 2510 E05 R 10 секц
2.5 кВт

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Tesy CC 2510 E05 R

Ціни на Tesy CC 2510 E05 R
Tesy CC 2008 E05 R 8 секц
2 кВт
від 2 599 грн.13 пропозицій
Tesy CC 2510 E05 R 10 секц
2.5 кВт
від 3 245 грн.16 пропозицій
Tesy CC 3012 E05 R 12 секц
3 кВт
від 5 436 грн.1 пропозиція
Додаткові функції і можливості масляного радіатора Tesy CC 2510 E05 R:
• Колір білий, чорний або сріблястий