Витяжний вентилятор Soler&Palau ECOAIR LC ECOWATT ECOAIR HLC
Фото 4 |
Модифікації Soler&Palau ECOAIR LC ECOWATT 5
Характеристики
Soler&Palau ECOAIR HLC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau ECOAIR HLC:
- Регулятор швидкості
- 2 режими роботи: постійна та періодична
- Вага — 0.57 кг
- В комплекті 4 кольорові декоративні смужки: блакитна, червона, зелена і жовта
- Модель ECOAIR SLC — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель ECOAIR TLC — має таймер вимкнення
- Модель ECOAIR HLC — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель ECOAIR MLC — має таймер вимикання, датчик вологості і шнурковий вимикач
- Модель ECOAIR DLC — має таймер вимикання і датчик руху
Де купити Soler&Palau ECOAIR LC ECOWATT ECOAIR HLC
Soler&Palau Soler&Palau Ecoair HLC (5210625800) 5210625800 | 8 320 грн. |
Вытяжной вентилятор Soler&Palau ECOAIR HLC | 8 320 грн. |
Відцентровий вентилятор SOLER&PALAU ECOAIR HLC з датчиком вологості та тай | 8 320 грн. |
Закрити
Рекомендуємо