Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENTUB SILENTUB-100
від 2 070 до 2 435 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:100 мм Продуктивність:100 м³/год Шум:38 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Soler&Palau SILENTUB 2
Характеристики
Soler&Palau SILENTUB-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Soler&Palau SILENTUB-100:
- Вага — 0.5 кг
Де купити Soler&Palau SILENTUB SILENTUB-100
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silentub-100 5210316500 | 2 070 грн. |
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-100 | 2 435 грн. |
Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-100, 5210316500 | 2 435 грн. |
Вентилятор Soler&Palau SILENTUB-100 | 2 070 грн. |
Канальний витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENTUB-100 | 2 070 грн. |
Закрити
Рекомендуємо