Сабвуфер Sonus Faber Gravis III
Відео 1Фото 14 |
Sonus Faber Gravis III
Всі характеристики
Характеристики Gravis III
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonus Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonus Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonus Faber Gravis III
Усі ціни 12 →Sonus Faber Gravis III Black офіційна гарантія | 104 499 грн. |
Домашній кінотеатр Sonus Faber GRAVIS III Wenge | 131 200 грн. |
Sonus Faber GRAVIS III Wenge | 131 200 грн. |
Сабвуфер Sonus Faber Gravis III Wenge | 105 000 грн. |
Sonus Faber Gravis III Walnut офіційна гарантія | 104 499 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →