Сабвуфер SVS SB-4000
Відео 17Фото 9 |
SVS SB-4000
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:1200 Вт
Частотний діапазон:19 – 310 Гц
Всі характеристики
Характеристики SB-4000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SVS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SVS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SVS SB-4000
Усі ціни 15 →SVS SB-4000 Black Ash офіційна гарантія | 105 999 грн. |
Домашній кінотеатр SVS SB-4000 Piano czarny | 114 800 грн. |
SVS SB-4000 Piano czarny | 112 000 грн. |
SVS SB-4000 Piano czarny | 114 800 грн. |
Сабвуфер активний SVS SB-4000 Black Ash | 109 999 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →