Відеокамера Canon EOS C70
Відео 33Фото 5 |
Canon EOS C70
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:120 к/с
Ефективних мегапікселів:8.85 МП
Розмір матриці:APS-C
Діагональ дисплея:3.5 "
Вага:1190 г
Всі характеристики
Купити Canon EOS C70
Усі ціни 11 →Цифрова відеокамера Canon Eos C70 (4507C003)Екран: 3.5" / Підтримка карт пам'яті: SDXC/SDHC / Матриця: Super-35 с двойным усилением (DGO) / Кількість мегапікселів: 9.6 /... щеОптичний Zoom: 15x Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 252 855 грн. |
Цифровая видеокамера Canon Eos C70 (4507C003)Экран: 3.5" / Поддержка карт памяти: SDXC/SDHC / Матрица: Super-35 с двойным усилением (DGO) / Количество мегапикселей: 9.6 /... щеОптический Zoom: 15x ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 252 855 грн. |
Canon EOS C70 (4507C003)Ключові особливості Датчик Super35 Dual Gain Output (DGO). DCI 4K 60p, Hi-Speed ??UHD 4K 120p/2K 180p Запис Canon Log 2, 3,... щеPQ і HLG HDR Кріплення об’єктива RF / EF з додатковим адаптером Процесор зображень DIG!C DV7, протокол XC 16+ ступенів загального динамічного діапазону Вбудовані фільтри ND / автоматичне підсилення ISO та посилення Dual Pixel CMOS AF & EOS iTR AF X 1 часовий код BNC / 2 аудіовходи Mini-XLR Два слоти для SD-карт, підтримка LUT/Long GOP KT-group.uaЗ нами 8 років (Київ) Поскаржитись | 227 000 грн. |
Canon EOS C70 4507C003 | 207 199 грн. |
Відеокамера Canon EOS C70 Czarny (4507C002) | 228 534 грн. Під замовлення Див. умови |
ще 6 пропозицій
АксесуариВсі аксесуари для Canon EOS C70 →
Відеоогляди
ФОТО НОВОСТИ #88 | Nikon Z6 II - Z7 II - Z6s - Z7s | Canon EOS C70 | Photoshop Sky Replacement
28 вересня 20205 030 переглядів
Canon eos C70 спустя год...не все так просто! [плюсы и минусы]
26 травня 20226 074 перегляда
Малыш Sony A7c | Canon EOS R5s и c70 [PWD#37]
14 вересня 20201 062 перегляда
«Яркие Новости» #3 | Tamron | Profoto A10 | новые матрицы SONY | Canon EOS C70
25 вересня 2020306 переглядів
[CANON EOS C70] [CANON EOS C100 M3] [insider]
19 вересня 2020958 переглядів
Анонс Canon Cinema EOS C70 и разработка EOS R1 | Скорый анонс Fujifilm X-S10 [PWD#39]
28 вересня 20201 493 перегляда
Анонс Canon EOS C70 и чё дальше?
29 вересня 202011 912 переглядів
КАКУЮ КАМЕРУ ВЫБРАТЬ? Обзор на CANON EOS C70
10 березня 202315 292 перегляда
НОВАЯ CANON EOS C70 RF | Распаковка и Первое впечатление
24 січня 20212 400 переглядів
Canon EOS C70
19 липня 2021211 переглядів
Canon EOS R Review | Why I Bought A 5 Year Old Camera In 2024 | Shot on the Canon C70
3 лютого 20234 419 переглядів
Canon EOS C70 How to Network Livestream Part 1 | IP Stream | Filmed on Sony FS5 MKii
11 липня 20212 715 переглядів
"Detective Donskoy" // Canon EOS C70 film noir mood film
4 грудня 20221 292 перегляда
SHOULD YOU BUY CANON'S FIRST RF CINEMA CAMERA | Canon EOS C70
25 вересня 2020558 переглядів
Canon EOS C70 Raw Lite Confirmed Not Just a Rumor
20 січня 2022273 перегляда
Canon EOS C70 Menu Scroll With Music No Dialogue | Screen Recorded in OBS
11 січня 2021133 перегляда
Canon EOS C70 Explained {Camera Tuesday Ep115}
13 жовтня 2020176 переглядів
EOS C70 Cinema camera Review [ARABIC]
4 березня 2021154 перегляда
EP 20 CANON EOS C70 UNBOXING & FIRST LOOK! My first Mini Cinema Camera!
3 вересня 2021318 переглядів
Canon EOS C70 + LOMO ANAMORPHIC | LOS ANGELES PHOTOWALK | I'm Still Developing
27 вересня 20211 973 перегляда
Post Production Review : The Day of Stig (Canon Cinema EOS C70과 EOSR5 ) | 캐논TV
18 грудня 2020784 перегляда
Canon EOS C70 - First Look with Ollie Kenchington
17 січня 20221 984 перегляда
News in 90 EP 200: Arri Signature Zooms, Canon EOS C70, Blackmagic Camera 7.0
25 вересня 20201 273 перегляда
Compact and Versatile Design - Canon EOS C70
27 жовтня 20201 099 переглядів
Canon EOS C70 HDR Mastering Test
25 листопада 2020956 переглядів
Imaging Excellence - Canon EOS C70
27 жовтня 2020950 переглядів
RF Mount - Canon EOS C70
27 жовтня 20201 955 переглядів
Canon EOS C70 and RF 24-70 f2.8 IS test footage: Animals of Zoo Atlanta
27 січня 2021769 переглядів
Najważniejsza cecha dobrej kamery? Jaką kamerę/aparat wybrać w 2022? Recenzja Canon EOS C70
10 червня 2022229 переглядів
Sprawdzamy kamerę Canon EOS C70! Zobacz deep review profesjonalnej kamery!
26 січня 20214 100 переглядів
Canon EOS C70 – szwajcarski scyzoryk w świecie wideo
13 січня 20214 120 переглядів
Pierwszy test kamery Canon EOS C70 w Polsce.
13 листопада 20201 558 переглядів
Dla kogo Canon EOS C70
7 січня 20219 264 перегляда
Додаткові функції і можливості відеокамери Canon EOS C70:
- Роз'єм USB Type C (USB 3.2 Gen1)
- Роз'єм пульта ДУ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 51 111 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 152 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 10.2 МП, дисплей 3 "
від 95 499 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 21.2 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 1238 г
від 79 900 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 258 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4.3 ", вага 1750 г
від 10 790 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), збільшення 30 х, матриця 2.29 МП, дисплей 2.63 ", вага 215 г
від 480 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 1.3 год, вага 1820 г
від 176 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 2 год, вага 1430 г
від 33 390 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 107 760 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 15 х, матриця 17.78 МП, дисплей 3.5 ", вага 2000 г
від 111 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 63 427 грн.
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г