Диктофон Sony ICD-PX240 (ICDPX240.CE7)
Відео 9Фото 3 |
Sony ICD-PX240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony ICD-PX240
Усі ціни 8 →Sony ICD-PX240 (ICDPX240.CE7) | 2 550 грн. |
Sony ICD-PX240 (ICDPX240.CE7) | 2 550 грн. |
Цифровий диктофон Sony ICD-PX240 (ICDPX240.CE7) | 2 566 грн. |
Диктофон Sony ICD-PX240 4GB (ICDPX240.CE7) Black | 2 799 грн. |
Цифровой диктофон Sony ICD-PX240 (ICDPX240.CE7) | 2 555 грн. |
ще 3 пропозиції
Mаpат
14 серпня 2021, 12:21
Есть ли циклическая запись? #
Если память заполнена, будет ли продолжаться запись со стиранием самых старых файлов?
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості диктофона Sony ICD-PX240:
- Шумопоглинання
- ФВЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →