Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 2023 (9454397)
Відео 42Фото 10 |
Sony PlayStation VR2 2023 VR шоломVR шолом + гра |
|
Якісні брендові окуляри віртуальної реальності, призначені для використання з ігровою приставкою Sony PlayStation 5. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії. Для власників цієї консолі, такий гаджет стане одним із найзручніших способів поринути у тривимірний світ захоплюючих розваг. Застосування таких очок відкриває ігри з іншого боку. Користувач опиняється в центрі того, що відбувається і може на власні очі побачити неповторні ігрові світи, ніби він справді перетворився на головного героя.
Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 2023 оснащені спеціальними OLED-екранами з роздільною здатністю 2000х2040 (на кожне око) і 10-бітною HDR-кольоровою передачею, які створюють виключно чітке і гладке (при частоті оновлення 120 Гц) динамічне зображення з розширеним . система визначення позиціонування точно відстежує положення голови в діапазоні повного обороту на всі 360 і завдяки необмеженому огляду Ви отримаєте можливість розглянути кожну деталь. Місця зіткнення гарнітури з головою виготовлені з тактильно приємних, але зносостійких матеріалів. Вони мають достатню щільність для утримання шолома на голові, але не створюють відчуття дискомфортного тиску. Об'ємний звук (вихід для підключення навушників) дозволяє визначити джерело звуку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony PlayStation VR2 2023
Усі ціни 51 →ЋкулЯри вґртуально» реальностґ длЯ Sony PlayStation Sony PlayStation VR2 | 23 741 грн. |
Окуляри віртуальної реальності для Sony PlayStation Sony PlayStation VR2 9 | 23 999 грн. |
Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 | 23 289 грн. |
Окуляри віртуальної реальності для Sony PlayStation Sony PlayStation VR2 | 23 412 грн. |
Аксесуар для приставки Sony PlayStation VR2 | 24 199 грн. |
Модификації Sony PlayStation VR2 2023
Ціни на Sony PlayStation VR2 2023 |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation VR2 2023 | від 23 199 грн. | 51 пропозиція | ||
Sony PlayStation VR2 2023 + Game | від 24 499 грн. | 51 пропозиція |