Аудіосистема Sony SRS-XP700
Відео 28Фото 10 |
У 2021 році компанія Sony поповнила лінійку акустичних систем для вечірок стильною моделлю SRS-XP700. Багато звуку, атмосферне підсвічування, висока автономність, виїмка під смартфон – у колонці є все, щоб створити свято там, де воно знаходиться. SRS-XP700 отримала захист від вологи за стандартом IPX4, тому його можна використовувати біля басейну або в дощ. Широкі ручки зверху та знизу полегшують перенесення та одночасно є стильним елементом дизайну.
Акустика звучить голосно насичено та чисто, незалежно від стилю композицій. Два 17-см вуфера і режим Bass Boost забезпечують щільні глибокі баси, а X-Balanced Speaker Unit з переднім і заднім розташуванням твітерів - всеосяжний об'ємний звук. Бажаєте більшого? Синхронізуйте SRS-XP700 з будь-якою зі 100 сумісних аудіосистем і насолоджуйтесь подвійним приростом звуку та світла.
Крім Bluetooth, AUX In та USB, у колонці є 2 інструментальні входи для мікрофона та гітари, тому можна не тільки слухати музику, але й створювати її самому. З SRS-XP700 ви будете веселитися до упаду, її легко вистачить на добу безперервної автономної роботи, а функція швидкої зарядки всього за 10 хв продовжить вечірку ще на 3 год. Сідає смартфон? Не біда, підключіть його до будь-якого з двох зарядних портів SRS-XP700, і ви знову на зв'язку. Для керування аудіосистемою передбачені фізичні кнопки на верхній панелі корпусу та 2 мобільні утиліти Sony Music Center та Fiestable. У них ви можете вибирати схеми освітлення, керувати плейлистами, караоке, та багато іншого.
Купити Sony SRS-XP700
Усі ціни 15 →Акустическая система Sony SRS-XP700 (SRSXP700B.RU1) | 16 999 грн. |
Sony Акустична система SRS-XP700B Black (SRSXP700B.RU1) CG-00000004084 | 17 899 грн. |
Музичний центр SONY SRS-XP700 czarny | 19 024 грн. |
Портативна акустика SONY SRSXP700B Black (SRSXP700B.RU1) | 16 999 грн. |
Sony SRS-XP700B | 16 999 грн. |