Аудіосистема Sony SRS-XV800 (SRSXV800B.CEL)
Відео 15Фото 11 |
Бездротова колонка Sony призначена для домашнього використання, заходів, вечірок та відпочинку на природі. Це досить габаритний пристрій вагою 18.5 кг, але його зручно переміщати і транспортувати за допомогою вбудованих коліщатків і ручки. Захист IPX4 свідчить про те, що аудіосистема не боїться дощу, вологи або пролитих напоїв, тому його можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Але найголовніше — їй не потрібні дроти та підключення до мережі. Джерелом живлення є ємний акумулятор, який забезпечує до 25 годин автономної роботи. Якщо батарея села, швидка зарядка допоможе оперативно поповнити запаси енергії. А повністю поринути в атмосферу вечірки допоможе яскраве підсвічування, яке синхронізується з музикою. Sony SRS-XV800 оснащена п'ятьма високочастотними динаміками спереду та ззаду, які розповсюджують звук у всіх напрямках, повністю наповнюючи приміщення.
Динаміки X-Balanced забезпечують глибокі, потужні баси та чіткість голосу навіть при збільшеній гучності. Якщо басів недостатньо, натисніть кнопку MEGA BASS для їх посилення. Крім цього, ви можете поєднувати дві колонки в стереопару або навіть десятки пристроїв в єдину аудіосистему. Функція TV Sound Booster дозволяє підключити колонку до телевізора за допомогою оптичного кабелю, що входить у комплект поставки, та додати потужні баси та об'ємний звук під час перегляду фільмів та серіалів. Також аудіосистема допоможе організувати вечір караоке, оскільки має входи для підключення мікрофона та гітари.
Купити Sony SRS-XV800
Усі ціни 9 →Sony SRS-XV800 | 24 299 грн. |
Музичний центр Sony SRS-XV800 Czarny | 25 871 грн. |
Sony SRS-XV800 Czarny | 25 240 грн. |
Sony SRS-XV800 Czarny | 25 871 грн. |
Портативна колонка Sony SRS-XV800 | 32 070 грн. |