Шведська стінка SportBaby Barbie 2-220 (SB-BR2-220)
SportBaby Barbie 2-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Barbie 2-220
Спортивный уголок Sportbaby «Барби 2-220» | 3 820 грн. |
Шведська стінка Sportbaby Барби 2-220 | 3 896 грн. |
Шведская стенка SportBaby Барби 2-220 | 3 630 грн. |
Дитячий спортивний куточок Sportbaby Барбі 220 см (без турника і дошки) Ба | 3 705 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →