Шведська стінка SportBaby Karusel 3-220 (SB-KA3-220)
SportBaby Karusel 3-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Karusel 3-220
Усі ціни 6 →Спортивний куточок Sportbaby «Карусель 3-220» | 6 281 грн. |
Спортивный уголок Sportbaby «Карусель 3-220» | 6 281 грн. |
Дитячий спортивний куточок Sportbaby Карусель-3 220 см Карусель 3-220 | 6 092 грн. |
Шведська стінка Sportbaby Карусель 3-220 | 6 406 грн. |
Шведська стінка SportBaby зі снарядами і турніком "Карусель 3-220» 220 см | 6 344 грн. |
Спортивний куточок SportBaby Карусель 3-220 | 6 280 грн. |
Вирішили купити нашій гіперактивній дитині, хлопчикові дуже подобається. Шведська стінка багатофункціональна, є куди розвернутися, і гімнастичні кільця, і для преса, канат, батько активно його закохує та привчає до спорту. Що ще може так тішити. Є мотузкові сходи. Різносторонній та вдалий варіант, гарне забарвлення. Витримає і дорослого, корисно не лише дитині, а й дорослим на ній займатися, нам це теж на руку. Шведська стінка не громіздка і не об'ємна, в кімнату добре вписалася. Чи не виявили. Екатерина Д: користуюся SportBaby Karusel 3-220 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →