Шведська стінка SportBaby Bambino 7-240 (SB-BM7-240)
SportBaby Bambino 7-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Bambino 7-240
Інший тренажер Гладіаторська сітка c турніком Sportbaby (Bombino 7- 240) | 3 930 грн. |
Прочий тренажер Гладиаторская сетка c турником Sportbaby (Bombino 7- 240) | 3 930 грн. |
Гладіаторська сітка з турником Sportbaby Bambino-7 240 см Bombino 7- 240 | 3 812 грн. |
Гладиаторская сетка c турником SportBaby Bombino 7- 240 | 3 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →