Шведська стінка SportBaby Yunga 3-240 (SB-YU3-240)
SportBaby Yunga 3-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SportBaby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SportBaby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SportBaby Yunga 3-240
Спортивний куточок Sportbaby «Юнга 3-240» | 6 741 грн. |
Спортивный уголок Sportbaby «Юнга 3-240» | 6 741 грн. |
Дитячий спортивний куточок Sportbaby Юнга-3 240 см Юнга 3-240 | 6 538 грн. |
Шведська стінка SportBaby зі снарядами і турніком "Юнга 3-240» 240 см | 6 809 грн. |
Спортивний куточок SportBaby Юнга 3-240 | 6 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →