Циркуляційний насос Sprut GPD 16-17-750 DN50 16.5 м DN 50
19 344 грн. Купити! Насос циркуляционный SPRUT GPD 16-17-750 DN50 с ответными фланцамиA-Trade.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Sprut GPD 16-17-750 DN50 16.5 м
DN 50
8.2 м
DN 65
280 мм
9 м DN 40
9.2 м DN 40
11 м DN 65
300 мм
12.5 м DN 50
280 мм
13 м DN 50
13 м DN 65
300 мм
13.75 м DN 40
16.5 м DN 50
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:16000 л/год
Макс. напір:16.5 м
Споживана потужність:750 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики GPD 16-17-750 DN50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sprut GPD 16-17-750 DN50
Ціни на Sprut GPD 16-17-750 DN50 |
---|---|---|---|---|
Sprut GPD 9-35-600 8.2 м DN 65 280 мм | від 20 634 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut GPD 8-8-400 DN40 9 м DN 40 | від 19 587 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut GPD 12.5-8-600 DN40 9.2 м DN 40 | від 26 294 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut GPD 11-35-750 11 м DN 65 300 мм | від 25 952 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut GPD 12.5-8-600 DN50 12.5 м DN 50 280 мм | від 22 985 грн. | 10 пропозицій | ||
Sprut GPD 13-14-550 DN50 13 м DN 50 | від 13 148 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut GPD 13-40-1000 13 м DN 65 300 мм | від 31 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut GPD 8-12.5-600 13.75 м DN 40 | від 23 949 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut GPD 16-17-750 DN50 16.5 м DN 50 | від 19 344 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →