Циркуляційний насос Sprut GPD 15-9A 9 м 162 мм
Sprut GPD 15-9A 9 м
162 мм
9 м
162 мм
13 м 195 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:1500 л/год
Макс. напір:9 м
Споживана потужність:105 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GPD 15-9A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut GPD 15-9A 9 м 162 мм
Насос для повышения давления SPRUT GPD 15-9А | 2 190 грн. |
Насос для підвищення тиску Sprut GPD 15-9А 4823072200859 | 1 864 грн. |
Підвищення насоса "Sprut" GPD 15-9А, приєднувальний комплект напір 9 м: пр | 1 864 грн. |
Насос для повыш. давления Sprut GPD 15-9A | 1 663 грн. |
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Sprut GPD 15-9A:
- Вбудований датчик протоку
- Режим роботи: тривалий
Модификації Sprut GPD 15-9A
Ціни на Sprut GPD 15-9A |
---|---|---|---|---|
Sprut GPD 15-9A 9 м 162 мм | від 1 663 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut GPD 15-12A 13 м 195 мм | від 3 052 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →