Циркуляційний насос Sprut GPD 15-12A 13 м 195 мм
Sprut GPD 15-12A 13 м
195 мм
9 м
162 мм
13 м 195 мм
Призначення:підвищення тиску ХВС
Продуктивність:3500 л/год
Макс. напір:13 м
Споживана потужність:270 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GPD 15-12A
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut GPD 15-12A 13 м 195 мм
Усі ціни 7 →Насос для повышения давления SPRUT GPD 15-12А | 3 595 грн. |
Насос для підвищення тиску Sprut GPD 15-12А 4823072204420 | 3 205 грн. |
Циркуляційний насос Sprut GPD 15-12А | 3 045 грн. |
Циркуляційний насос Sprut GPD 15-12A | 3 628 грн. |
Насос для підвищення тиску SPRUT GPD 15-12A | 3 353 грн. |
Насос "Sprut" GPD 15-12А, що підвищує, приєднувальний комплект потужність | 3 205 грн. |
Підвищуючий насос Sprut GPD 15-12A, Hmax 13 м, Qmax 50 л/хв, 220 Вт | 3 190 грн. |
Додаткові функції і можливості циркуляційного насоса Sprut GPD 15-12A:
- Вбудований датчик протоку
- Режим роботи: тривалий
Модификації Sprut GPD 15-12A
Ціни на Sprut GPD 15-12A |
---|---|---|---|---|
Sprut GPD 15-9A 9 м 162 мм | від 1 663 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut GPD 15-12A 13 м 195 мм | від 3 045 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →