Циркуляційний насос Sprut 3VP-DN40 16 м DN 40 281 мм
Sprut 3VP-DN40 16 м
DN 40
281 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15500 л/год
Макс. напір:16 м
Споживана потужність:750 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики 3VP-DN40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut 3VP-DN40 16 м DN 40 281 мм
Усі ціни 11 →Насос циркуляционный SPRUT 3VP-DN40 | 20 007 грн. |
Sprut 3VP-DN40 | 17 112 грн. |
Sprut Sprut 3VP-DN40 | 20 554 грн. |
Sprut Насос циркуляционный Sprut 3VP-DN40 (0195) | 18 293 грн. |
Циркуляційний насос Sprut 3VP-DN40 4823072201030 | 20 554 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Sprut 3VP-DN40
Ціни на Sprut 3VP-DN40 |
---|---|---|---|---|
Sprut 3VP-DN32 15 м DN 32 250 мм | від 14 045 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN40 16 м DN 40 281 мм | від 17 112 грн. | 11 пропозицій | ||
Sprut 3VP-DN50 17 м DN 50 297 мм | від 21 085 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →