Циркуляційний насос Sprut LRS 25-6S-180 6.1 м 1 1/2" 180 мм
Sprut LRS 25-6S-180 6.1 м
1 1/2"
180 мм
4.4 м
1"
130 мм
4.7 м 1 1/2"
130 мм
4.7 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6.1 м 1 1/2"
130 мм
6.1 м 1 1/2"
180 мм
7.3 м 1 1/2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3500 л/год
Макс. напір:6.1 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики LRS 25-6S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut LRS 25-6S-180 6.1 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 6 →Насос циркуляционный SPRUT LRS 25-6S-180 | 1 634 грн. |
Sprut Насос циркуляционный Sprut LRS 25-6S-180 (0191) | 1 454 грн. |
Циркуляційний насос Sprut LRS 25-6S-180 | 1 587 грн. |
Циркуляційний насос Sprut LRS 25/6-180 | 1 975 грн. |
Циркуляційний насос Sprut LRS 25-6S-180 | 1 501 грн. |
Насос циркуляційний Sprut LRS 25/6-180 | 1 318 грн. |
Вибагливий до якості струму; при сильних перепадах напруги краще не підключати. Конструктивно непоганий насос. Добре впорався із навантаженнями: t 110 при спрацьовуванні клапана. Тішить, що українського виробництва. Пропрацював безвідмовно майже три сезони. На високій швидкості шумить. Наприкінці цьогорічного опалювального сезону почав замикати, а потім "гавкнув". користуюся Sprut LRS 25-6S-180 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купувався для приватного будинку, незважаючи на те, що працює він практично весь опалювальний сезон без зупинок, ніяких шумів чи перебоїв не було помічено, хоча сам насос і встановлений безпосередньо в приміщенні біля котла, тобто контроль за його роботою практично постійний. На етапі вибору трохи відлякала ціна яка значно нижча ніж у аналогічних рішень від конкурентів, але фахівець-теплотехнік, що продає дані насоси, сказав, що фірма перевірена і дуже популярна у світі насосного обладнання. Після монтажу котла, насоса та пробного запуску з'ясувалося, що дуже швидко перекачує воду на середній швидкості (при покупці орієнтувалися саме на середнє значення потужності), добре що в ньому три швидкості і можна було переключитися на першу без повернення назад до магазину. Також дуже продуманим вважаю встановлення гвинта відведення повітря, на батареях таке стоїть за замовчуванням, на насосі я бачу подібне вперше. На що відразу не звернув уваги, і потім пожалкував так це те, що насос не комплектується перехідником під діаметр своїх патрубків і йде без кабелю живлення. Довелося відкладати на день запуск системи через потребу докуповувати кабель. Доступна вартість при непоганій якості, надійна робота вже кілька років, пережив кілька стрибків напруги, згоріло пару приладів, насос слава богу залишився цілим. Дуже дохідлива інструкція з монтажу та правил експлуатації в комплекті, знав би раніше, не довелося б наймати спеціаліста з встановлення та налаштування. Невеликі габарити. У комплекті не було перехідника та сполучного шнура. |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Sprut LRS 25-6S-180
Ціни на Sprut LRS 25-6S-180 |
---|---|---|---|---|
Sprut LRS 15-4S-130 4.4 м 1" 130 мм | від 1 751 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut LRS 25-4S-130 4.7 м 1 1/2" 130 мм | від 1 558 грн. | 6 пропозицій | ||
Sprut LRS 25-4S-180 4.7 м 1 1/2" 180 мм | від 1 238 грн. | 12 пропозицій | ||
Sprut LRS 15-6S-130 6 м 1" 130 мм | від 1 751 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut LRS 25-6S-130 6.1 м 1 1/2" 130 мм | від 1 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut LRS 25-6S-180 6.1 м 1 1/2" 180 мм | від 1 318 грн. | 6 пропозицій | ||
Sprut LRS 25-7S-180 7.3 м 1 1/2" 180 мм | від 2 659 грн. | 10 пропозицій | ||
Sprut LRS 25-8S-180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 929 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →