Циркуляційний насос Sprut GPD 25-4S-180 5.1 м 1 1/2" 180 мм
Sprut GPD 25-4S-180 5.1 м
1 1/2"
180 мм
4.9 м
1"
130 мм
5.1 м 1 1/2"
180 мм
6.1 м 1 1/2"
180 мм
8.5 м 1 1/2"
180 мм
8.6 м 2"
180 мм
12.4 м 2"
220 мм
14 м 2"
220 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:2500 л/год
Макс. напір:5.1 м
Споживана потужність:62 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики GPD 25-4S-180
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut GPD 25-4S-180 5.1 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 14 →Насос циркуляционный SPRUT GPD 25-4S-180 | 1 815 грн. |
Насос циркуляционный Sprut Gpd 25-4S-180 | 1 551 грн. |
Sprut Sprut GPD 25-4S-180 | 1 862 грн. |
Циркуляційний насос Sprut GPD 25-4S-180 122104 | 1 862 грн. |
Sprut Насос циркуляционный Sprut GPD 25-4S-180 (0175) | 1 749 грн. |
ще 9 пропозицій
Сподобалося, що насос дуже компактний, з установкою не виникло жодних проблем. При першому включенні був якийсь дивний шум, але він за кілька хвилин припинився і більше не виникав. Зважаючи на все, його потужності достатньо для циркуляції води за досить довгою системою опалення. Виробник передбачив три швидкісні режими роботи, у мене ж насос працює на другому режимі, а значить – його потенціал ще вищий.
Енергоспоживання практично ніяк не вплинуло на платіжку за світло. Якщо сам насос працює безшумно, то в трубах постійно чутно, як циркулює вода. Не впевнений, що в цьому винен безпосередньо насос, але це іноді дратує, особливо вночі. |
Надійний насос середнього класу з додатковим бонусом у вигляді охолодження двигуна від рідини, що перекачується. Добре підійде для встановлення будинку в систему опалення, але на вході непогано встановити фільтр для води. Дуже легко підключити до електромережі та й загалом установка насоса в систему опалення не зайняла багато часу. Зазвичай з циркуляційними насосами доводиться повозитися, поки нормально підключиш.
Є три швидкості. Максимально користуюся рідко, все більше на середній. Двигун насоса охолоджується за рахунок рідини, яку він перекачує. Тобто немає ризику, то при тривалій роботі двигун перегріється та зламається. Головне, щоб у воді не було твердих частинок, інакше може засмічитися. Працює в системі опалення, доки не доводилося ремонтувати. Працює трохи галасливо, відчутно гуде на максимальній швидкості. Але, як я вже казав, її не так часто потрібно використовувати.
Охолодження двигуна рідиною – це одночасно плюс, і мінус. Якщо вода чиста, то все добре, але якщо з піском чи вапном, то можуть бути проблеми. |
Додати відгук
Модификації Sprut GPD 25-4S-180
Ціни на Sprut GPD 25-4S-180 |
---|---|---|---|---|
Sprut GPD 20-4S-130 4.9 м 1" 130 мм | від 1 722 грн. | 11 пропозицій | ||
Sprut GPD 25-4S-180 5.1 м 1 1/2" 180 мм | від 1 551 грн. | 14 пропозицій | ||
Sprut GPD 25-6S-180 6.1 м 1 1/2" 180 мм | від 1 773 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut GPD 25-8S-180 8.5 м 1 1/2" 180 мм | від 3 681 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut GPD 32-8S-180 8.6 м 2" 180 мм | від 3 632 грн. | 5 пропозицій | ||
Sprut GPD 32-12-220 12.4 м 2" 220 мм | від 8 060 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut GPD 32-14-220 14 м 2" 220 мм | від 10 194 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом мені здається, що вибір непоганий. Ціна приємна, спочатку це мене навіть насторожило, але виявилося, що якість непогана як мінімум. Сподіваюся, він прослужить мені досить довго (в принципі, там особливо нема чому ламатися - чавун + нержавіюча сталь, хіба що сам мотор). Думаю, немає сенсу купувати дорожчі моделі, оскільки пристрій насоса гранично простий, а переплачувати за бренд просто безглуздо.