Точило для ножів Spyderco 204D
Spyderco 204D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco 204D
Усі ціни 13 →Spyderco Точильні камені Spyderco (2 шт) Tri-angle Shapemaker Diamond (204 | 3 400 грн. |
Точильный камень Spyderco Tri-angle Shapemaker Diamond 2 шт (204D) | 3 400 грн. |
Точило Spyderco Diamond Tri-angles (204D) 204D | 3 400 грн. |
Spyderco Точило Spyderco Diamond Tri-angles (204D) 204D | 3 400 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості точила для ножів Spyderco 204D:
- Підходить для системи Spyderco 204MF
РекомендуємоПорівняти в таблиці →