Рівень Stabila 16047
Stabila 16047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stabila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stabila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stabila 16047
Рівень Stabila Type 80 A 300 мм (16047st) | 991 грн. |
Рівень STABILA Type 80A 30см (16047) | 949 грн. |
Рівень Stabila 30 см Type 80 A (16047) | 1 102 грн. |
Рівень STABILA TYPE 80A 16047 30 см | 1 020 грн. |
Модификації Stabila 16047
Ціни на Stabila 16047 |
---|---|---|---|---|
Stabila 16047 | від 949 грн. | 4 пропозиції | ||
Stabila 16051 | від 1 391 грн. | 5 пропозицій | ||
Stabila 16053 | від 1 669 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →