Рівень Stanley FatMax FMHT42884-1 (FMHT42884-1)
Фото 7 |
Stanley FatMax FMHT42884-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT42884-1
Усі ціни 7 →STANLEY FMHT42884-1 | 879 грн. |
Рівень Classic Box Level TORPEDO алюмінієвий довжиною 230 мм з двома капсу | 837 грн. |
Рівень магнітний Stanley Classic Box Level Torpedo, довжина 230 мм FMHT428 | 837 грн. |
Рівень Stanley Classic Box Level TORPEDO 230мм (FMHT42884-1) FMHT42884-1 | 836 грн. |
Рівень Stanley FatMax Classic Box Level TORPEDO магнітний 230 мм (FMHT4288 | 837 грн. |
Рівень Stanley Classic Box Level TORPEDO з двома капсулами і магнітами FMH | 931 грн. |
Рівень Classic Box Level TORPEDO алюмінієвий довжиною 230 мм з двома капсу | 837 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →