Зволожувач повітря Stadler Form Robert
Відео 7Фото 26 |
Stadler Form Robert |
|
Миття повітря бренду Stadler Form виділяється презентабельним лаконічним дизайном і відноситься до розвинених рішень ринку. Використовувати її рекомендується у приміщеннях до 80 м². Прилад повинен стати додатковою окрасою інтер'єру, а також «уміє» крім зволоження та очищати повітря. Для цього тут передбачений спеціальний антибактеріальний фільтр. До речі, в режимі очищувача модель здатна працювати в авторежимі: спеціальний датчик сам виявляє забруднення.
У 6.3-літровий резервуар можна заливати водопровідну воду і не перейматися появою білого нальоту. Зволожувач Stadler Form Robert має вбудований гігростат, тобто може підтримувати заданий користувачем рівень вологості в автоматичному режимі. Крім цього, доступні і 4 рівні потужності (швидкості роботи вентилятора), причому на максимальних оборотах витрата води досягне 550 мл/год. Відповідно, без дозаправки модель має опрацювати не менше 11 годин. До інших особливостей відноситься наявність нічного режиму та можливість ароматизації (насичення кімнати приємними запахами). Для керування запропонована зручна панель з дисплеєм, де демонструється поточна вологість і якість повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stadler Form 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stadler Form.
Купити Stadler Form Robert
Усі ціни 6 →Мийка повітря Stadler Form Robert (R-001R) Robert (R-001R) | 21 093 грн. |
Мийка повітря Stadler Form Robert (R-001R) | 20 128 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря Stadler Form Robert Biało-czarny | 19 598 грн. |
Stadler Form Robert | 25 461 грн. |
Мойка воздуха Stadler Form Robert (R-001R) | 20 134 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря Stadler Form Robert Biało-srebrny | 23 903 грн. |
- Датчик руху
- Режим самоочищення