Зварювальний напівавтомат-інвертор Stal MIG-240 Profi (91126)
Фото 6 |
Stal MIG-240 Profi |
|
Робота при зниженому напрузі (до 180 В)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal MIG-240 Profi
Усі ціни 24 →Сварочный полуавтомат инверторный Сталь MIG-240 (91126) | 5 375 грн. |
Зварювальний Напівавтомат інверторний - mig-240 (сталь) | 5 269 грн. |
Сварочный инверторный полуавтомат Сталь MIG-240 91126 | 5 358 грн. |
Сварочный аппарат СТАЛЬ MIG-240 (111270) 111270 | 5 637 грн. |
Зварювальний апарат СТАЛЬ MIG-240 (111270) 111270 | 6 524 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →