Кухонний ніж Stalgast 283251
Stalgast 283251 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stalgast 283251
Ніж кухарський Stalgast 25 см червоний 283251 | 856 грн. |
Ніж кухарський 250 мм червоний Stalgast 283251 | 1 205 грн. |
Ніж кухарський Stalgast 250 мм червоний (283251) | 807 грн. |
Ніж кухарський Stalgast 250 мм червоний (283251) | 808 грн. |
Модификації Stalgast 283251
Ціни на Stalgast 283251 |
---|---|---|---|---|
Stalgast 283253 | від 670 грн. | 3 пропозиції | ||
Stalgast 283251 | від 807 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →