Кухонний ніж BergHOFF Leo Graphite 3950352
Фото 3 |
BergHOFF Leo Graphite 3950352 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950352
Нож поварской Berghoff Graphite 20 см 3950352 | 799 грн. |
Ніж кухарський BergHOFF Graphite 20 см (3950352) | 799 грн. |
Ніж кухарський BergHOFF Leo Graphite 20см 3950352 | 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →