Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24609/046
Tramontina Profissional Master 24609/046 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24609/046
Усі ціни 7 →Ніж Tramontina Professional Master brown для м'яса 152 мм (24609/046) | 867 грн. |
Нож Tramontina Professional Master brown для мяса 152 мм (24609/046) | 867 грн. |
Нож Tramontina Profissional Master 15,2 см 24609/046 | 822 грн. |
Tramontina 24609/046 | 755 грн. |
Кухонний ніж для м'яса Tramontina Profissional Master Brown 24609/046 (152 | 945 грн. |
Ніж Tramontina Profesional MASTER для м'яса 152 мм 24609/046 | 470 грн. |
Ніж Tramontina Professional Master 152мм (24609/046) | 759 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Profissional Master 24609/046:
- Загальна довжина — 29.5 см
- Вага — 130 г
- Товщина сталі — 2 мм
- Рівна ріжуча кромка
Модификації Tramontina Profissional Master 24609/046
Ціни на Tramontina Profissional Master 24609/046 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24609/086 | від 748 грн. | 25 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/056 | від 786 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/026 | від 710 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/046 | від 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/016 | від 632 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/076 | від 619 грн. | 18 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24609/006 | від 504 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →