Кухонний ніж Fiskars Essential 1023775
Fiskars Essential 1023775 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Essential 1023775
Усі ціни 44 →Ніж кухарський професійний Fiskars Essential 21 см 1065565 | 730 грн. |
Ніж універсальний Fiskars Essential 21 см (1065566) | 741 грн. |
Нож универсальный Fiskars Essential 21 см (1065566) | 741 грн. |
FISKARS Нож для шеф-повара Essential 21 см (1023775) | 730 грн. |
Кухонный нож Fiskars Essential универсальный 21 см Black 1065566 | 475 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →