Кухонний ніж Forest 367325
Forest 367325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forest 367325
Усі ціни 7 →Кухонный нож FoREST поварской полугибкий 250 мм Желтый (367325) 367325 | 740 грн. |
Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 250 мм Жовтий (367325) 367325 | 738 грн. |
FoREST Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 250 мм Жовтий (367325) | 738 грн. |
Ніж кухарський 250 мм жовтий FoREST 367325FD | 832 грн. |
Ніж кухарський напівгнучкий 250 мм жовтий FoREST (367325) | 888 грн. |
Кухонний ніж FoREST кухарський напівгнучкий 250 мм Жовтий (367325) | 925 грн. |
Ніж кухарський FoREST жовта довжина 25 см (367325) | 801 грн. |
Модификації Forest 367325
Ціни на Forest 367325 |
---|---|---|---|---|
Forest 367325 | від 738 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 367625 | від 738 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 367425 | від 738 грн. | 8 пропозицій | ||
Forest 367125 | від 801 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →