Кухонний ніж Fissman Koch 2382
Fissman Koch 2382 |
|
Не можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Koch 2382
Усі ціни 14 →Ніж кухарський Fissman 2382 | 762 грн. |
Нож поварской Fissman 2382 | 762 грн. |
Нож поварской Fissman Koch 15 см 2382 | 766 грн. |
Fissman FS-2382 | 809 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch 15 см 2382 | 762 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →