Кухонний ніж Stalgast 283265
Stalgast 283265 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stalgast 283265
Усі ціни 6 →Ніж Stalgast кухарський 260 мм (283265) | 943 грн. |
Нож Stalgast поварской 260 мм (283265) | 943 грн. |
Ніж кухарський Stalgast 26 см жовтий 283265 | 1 113 грн. |
Ніж кухарський 260 мм жовтий Stalgast 283265 | 1 563 грн. |
Ніж кухарський Stalgast 260 мм жовтий (283265) | 1 047 грн. |
Ніж кухарський Stalgast 260 мм жовтий (283265) | 1 050 грн. |
Модификації Stalgast 283265
Ціни на Stalgast 283265 |
---|---|---|---|---|
Stalgast 283266 | від 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Stalgast 283265 | від 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Stalgast 283262 | від 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Stalgast 283263 | від 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Stalgast 283264 | від 943 грн. | 6 пропозицій | ||
Stalgast 283261 | від 963 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →