Кухонний ніж Stalgast 217139
Фото 3 |
Stalgast 217139 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stalgast 217139
Ніж для стейка та томатів Stalgast кований 217139 | 334 грн. |
Кухонний ніж для томатів Stalgast 13 см (530-217139) | 350 грн. |
Ніж для стейку 130 мм Stalgast 217139 | 470 грн. |
Ніж для стейка Stalgast 130 мм (217139) | 315 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →