Кухонний ніж Fissman Elegance 2465
Fissman Elegance 2465 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Elegance 2465
Усі ціни 17 →Fissman Elegance 20 см (2465) | 1 032 грн. |
Fissman Elegance 20 см (2465) | 1 032 грн. |
Нож поварской Fissman ELEGANCE 20 см 2465 | 1 037 грн. |
Ніж кухарський Fissman Elegance 20см (2465) | 1 054 грн. |
Ніж кухарський Fissman 20 см 2465 | 1 031 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Elegance 2465:
- Вага — 310.5 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →