Кухонний ніж Stalgast 216088
Stalgast 216088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stalgast 216088
Ніж для чищення овочів Stalgast 7,5 см вигнутий 216088 | 179 грн. |
Кухонний ніж для чищення овочів зігнутий Stalgast 7.5 см (530-216088) | 189 грн. |
Кухонний ніж кухарський Stalgast 20 см (530-216088) | 333 грн. |
Ніж для чищення овочів вигнутий 75 мм Stalgast 216088 | 253 грн. |
Ніж для чищення овочів Stalgast вигнутий 75 мм (216088) | 169 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →