Кухонний ніж Arcos 2900 292322
Фото 3 |
Arcos 2900 292322 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292322
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" поварской 300 мм Красный (292322) 292322 | 994 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 300 мм Червоний (292322) 292322 | 1 004 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 300 мм Червоний (292322) | 1 004 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 30см (292322) | 1 190 грн. |
Ніж кухарський 2900 300 мм Arcos (292322) | 901 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 300 мм Червоний (292322) | 1 252 грн. |
Arcos ніж кухарський 2900 червоний 30 см (292322) | 1 008 грн. |
Кольорові варіанти:
- Arcos 2900 292300-жовтий
- Arcos 2900 292321-зелений
- Arcos 2900 292322-червоний
- Arcos 2900 292323-синій
- Arcos 2900 292325-чорний
Модификації Arcos 2900 292322
Ціни на Arcos 2900 292322 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 292321 | від 901 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 292323 | від 882 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 292322 | від 901 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 292325 | від 901 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →