Кухонний ніж 3 CLAVELES Uniblock 01163
3 CLAVELES Uniblock 01163 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Uniblock 01163
Усі ціни 9 →Нож поварской 250 мм 3 Claveles Uniblock (01163) 01163 | 1 299 грн. |
Ніж кухарський 250 мм 3 Claveles Uniblock (01163) | 1 299 грн. |
Нож поварской 250 мм 3 Claveles Uniblock (01163) 01163 | 1 299 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles Uniblock (01163) | 1 250 грн. |
Нож поварской 250 мм 3 Claveles Uniblock (01163) 01163 | 1 260 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →